Elbistan Devlet Hastanesi kantini ve kafeteryası ihaleye çıkıyor

Elbistan İlçe Devlet Hastanesi bünyesindeki Kantin ve Kafeterya alanı 2 yıl süreliğine kiraya verilmek üzere ihaleye çıkıyor.

Elbistan Devlet Hastanesi kantini ve kafeteryası ihaleye çıkıyor

Elbistan İlçe Devlet Hastanesi bünyesindeki Kantin ve Kafeterya alanı 2 yıl süreliğine kiraya verilmek üzere ihaleye çıkıyor.

19 Mayıs 2019 Pazar 01:06
Elbistan Devlet Hastanesi kantini ve kafeteryası ihaleye çıkıyor

İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda 22 Mayıs 2019 tarihinde saat 10:30’da yapılacak kantin ve kafeterya ihalesi 1 Yıllık Tahmini Kira Bedeli 167.500,00 lira olarak açıklandı. İhalenin 2 yıllık olduğu belirtildi.

Elbistan İlçe Devlet Hastanesi bünyesindeki 100 m²’lik kantin alanı, Poliklinik girişinde bulunan 70 m²’lik kantin alanı, Hastane arenasında bulunan 90 m²’lik kafeterya alanı ihalesine katılabilmek için istenilen belgeler şunlar;

a) Yasal yerleşim yeri sahibi olmaları,
b) Tebligat için Türkiye'de adres göstermeleri,
c) Gerçek kişilerin T.C. kimlik numarasını, tüzel kişilerin ise vergi kimlik numarasını bildirmeleri,
ç) Yönetmelikte istisna edilen işler dışında geçici teminatı yatırmış olmaları,
d) İşin gereğine göre Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü’nce tespit edilecek diğer belgeleri vermeleri,
e) Özel hukuk tüzel kişilerinin, yukarıda belirtilen şartlardan ayrı olarak,
-İdare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu ticaret veya sanayi odasından yahut benzeri meslekî kuruluştan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi

- Tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirkülerini veya vekâletnameyi vermeleri;
-Kamu tüzel kişilerinin ise, yukarıdaki (b), (ç) ve (d) bentlerinde belirtilen şartlardan ayrı olarak tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduğunu belirtir belgeyi vermeleri, şarttır.
5. İhale dokümanının görülmesi ve satın alınması:
5.1. İhaleyle ilgili dökümanlar idaremizde ücretsiz olarak görülebilir. Ancak ihaleye katılacak olanlar dosya satın almak zorundadır. Şartname bedeli 100,00 TL dir. Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü Halk Bank Ticari Şube TR38 0001 2001 3510 0005 1000 01 nolu hesaba yatırmak ve banka dekontunu ibraz etmek zorundadırlar.
6. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Yörük Selim Mah. Gazi Mustafa Kuşçu Cad. No:22 Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü Merkezi Satınalma Birimi Onikişubat/KAHRAMANMARAŞ adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.
7. İlk yıl tahmini bedel 167.500,00 TL’dir.
8. Geçici Teminat miktarı 50.250,00 TL’dir.

Resmi İhale Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın

Son Güncelleme: 19.05.2019 10:48
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.