Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Elbistan Oto Ekspertiz
Elbistan Oto Ekspertiz
Sektör Otomotiv
İl / İlçe Kahramanmaraş / Elbistan
Web Sitesi
Telefon 0553 663 44 82

Sürekli yeni modellerin piyasaya sürülüyor olması ikinci el piyasasını da canlı tutar. İkinci el araç alırken en önemli konu oto ekspertiz yapılmasıdır. Ekspertizi özetle aracın her açıdan incelenmesi olarak tanımlayabiliriz. Bu inceleme kapsamına motor mekanik kontrolleri, araç içi ve dışı elektronik aksam incelemesi, kaporta boya kontrolleri, mekanik alt kontroller, hasar kaydı ve yasal sorgulama ile test sürüşü girmektedir. Bu kontrollere kısaca değinmeden önce aracın satın alınmadan önce mutlaka tanınması gerektiğinin üzerinde durmak gerekir. Bu hem güvenli bir sürüş hem de iyi bir alışveriş için önemlidir.

Araçtaki arızalar satın alınmadan önce bilinir ise bu sorunlar giderilebilir ve daha güvenli sürüşe imkân tanınır. Ayrıca satıcının istediği ücret araçtaki sorunlar göz önünde bulundurularak değerlendirilir. Bu nedenle ekspertizin kalitesi önemlidir. İşinin ehli deneyimli ustalar tarafından yapılması gerekir.

PİLOT GARAGE ELBİSTAN OTO EKSPERTİZ  pek çok imkan sunmaktadır. Ancak her yerde aynı kalite ve özenle yapılmayan bu işlemler nedeni ile aracı satın aldıktan sonra kötü sürprizlerle karşılaşılabilir. Firmamız deneyimli elemanları ile ekspertiz hizmetleri konusunda hizmet sunmaktadır. Araclarınız PİLOT GARAGE ELBİSTAN OTO EKSPERTİZ merkezimiz tarafından kısa sürede her açıdan incelenir. Ekspertiz kapsamında yapılan kontrollerde en önemli iki konu hasar kaydı ve yasal sorgulamadır. Satıcılar ne yazık ki bazı bilgileri saklama eğilimindedir. Aracın herhangi bir hasarının, arızasının veya eksiğinin olması merkezimiz tarafından kısa sürede tespit edilerek raporlanır ve raporlar detaylı bir şekilde açıklanır. İnternet sitemizden veya 0 553 663 44 82 numaralı telefondan ulaşarak siz de aracınızın her türlü kontrolünü yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaza sorgusunda bir şey bulunmasa bile kaporta boya kontrollerinde son derece dikkatli olmak gerekir. Bazen kaza durumlarında kaza kaydı yaptırmadan da şahıslar anlaşabilir. Bu nedenle aracın kazaya karışıp karışmadığını kaporta ve boya kontrolünden de anlamak mümkündür. Bu tür konularda son derece uzman olan ustalarımız aracınızı her açıdan inceler ve size bir rapor sunarlar. Size sunulanlar doğrultusunda aracı belirlenen fiyattan alıp almamak tamamen sizin tercihinizdir.

Adres: Çevre Yolu Üzeri, Yılmaz Oto Galeri Yanı, Belediye Ek Hizmet Binası 100 Mt. İlerisi Güneşli Mah. Binali Yıldırım Bulvarı No: 38/A, 46300 Elbistan/Kahramanmaraş

Firma Kategorileri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@