Göksun Belediyesi 140 taşınmazı satıyor! Onlarca arsa, tarla, kavaklık...

Kahramanmaraş Göksun Belediyesi 140 adet taşınmazın ve değirmen malzemelerinin satışı için ihale açtı. İhalede satılacaklar arasında onlarca arsa, tarla, bina, kavaklık gibi taşınmazlar yer alıyor.

Kahramanmaraş Göksun Belediyesi 140 adet taşınmazın ve değirmen malzemelerinin satışı için ihale açtı. İhalede satılacaklar arasında onlarca arsa, tarla, bina, kavaklık gibi taşınmazlar yer alıyor. 

Göksun Belediyesine ait 140 adet taşınmazın ve değirmen malzemelerinin satış ihalesi yayınlandı. 140 adet gayrimenkul ve değirmen malzemelerinin satılacağı ihale 15 Ekim 2019 tarihinde saat 14:00'de Belediye Encümeni (İhale Komisyonu) huzurunda Açık Teklif usulü ile yapılacak.

İhala Duyurusunda:

"Mülkiyeti Belediyemize ait, aşağıda muhammen bedeli, geçici teminat bedeli, cinsi ve miktarları yazılı taşınmaz mallar ile Belediyemiz kullanımında bulunan taşınır mallar, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’ nun 1 ve 45. maddeleri gereğince açık artırma ile 15/10/2019 Salı günü saat 14.00’ te Belediye Encümeni (İhale Komisyonu) huzurunda ihale ile satışı yapılacaktır.

İhaleye katılan olmadığı takdirde ihale yeniden 04.11.2019 Pazartesi günü aynı yer ve saatte ihale yapılacaktır." denildi.

Açıklamada Şu İfadelere Yer Verildi:

İhaleye katılacaklar geçici teminatlarını en geç ihale günü saat 11.00’ e kadar Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğüne yatıracaklardır. Katılım olmadığı takdirde yapılacak olan ikinci ihale için en geç ihale günü saat 11.00’ e kadar Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğüne yatıracaklardır

Taşınmaz ve taşınırların bedeli ihale onayı sonunda oluşan rakam üzerinden 20 gün içerisinde peşin olarak yatırılacaktır. Bedeli belirtilen sürelerde yatırılmadığı takdirde, ihaleye ait geçici teminatı irat kaydedilecek ve satışı iptal edilecektir.

Taşınmaz ve taşınır devirleri sırasında oluşacak vergi, resim, harç v.b. giderler ihaleyi alan kişiye aittir.

İhaleye katılacaklar şartname aldığına dair makbuz, geçici teminatı yatırdıklarına dair makbuz, nüfus cüzdan sureti ve kanuni ikametgâh adreslerini gösterir belge ile müracaat edeceklerdir.

İhaleye katılacaklar ihale şartnamesini mesai saatleri içerisinde, en geç ihale günü saat 11.00’ e kadar ihaleye gireceği mahalle, ada ve parselini belirterek her parsel için 100,00 TL şartname bedeli karşılığında Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğünden temin edilebilir. Katılım olmadığı takdirde yapılacak olan ikinci ihale için en geç ihale günü saat 11:00’e kadar ihaleye gireceği mahalle, ada ve parselini belirterek her parsel için 100,00 TL şartname bedeli karşılığında Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğünden temin edilebilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ TIKLAYINIZ

http://www.goksun.bel.tr/sayfa.asp?id=41

https://www.ilan.gov.tr/detay-emlak-tarla-tarim-arazisi-bag-bahce-goksun-belediyesine-ait-140-adet-tasinmazin-ve-degirmen-malzemelerinin-satis-ihalesi-692085.html?fbclid=IwAR2zQ596U9m_CDtZAYsShf5P8X_TTGQ88YqUrJzwwEn7sdjCk-s1MzHPN4E#.XZGmuBEy_LQ.facebook

01 Eki 2019 - 00:28 Kahramanmaraş/ Göksun- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Pusula Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Pusula hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Elbistan Pusula editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Elbistan Pusula değil haberi geçen ajanstır.