Başsavcı Yılmaz'a ziyaretler

ANTALYA (AA) - Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş ve beraberindeki heyet, Ağrı Doğubeyazıt Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Ramazan Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Yılmaz'a "Hoşgeldiniz." diyerek yeni görevinde başarılar diledi. MATSO ve Manavgat hakkında bilgi veren Boztaş, adalet ve hukuk kavramlarının ekonomik kalkınmadaki önemine işaret etti.

Boztaş, "Adalet bir toplumun olmazsa olmazıdır. Her alanı etkiler. Biz iş dünyası olarak büyümede, ilerlemede, gelişmede adaletin ve hukukun yadsınamaz etkisinin olduğunu düşünüyoruz. Ekonominin sağlam zemin ve temeller üzerinde yükselmesinde güçlü bir adalet sisteminin varolması gerektiğine inanıyoruz. Ülkemizin hukuk, adalet anlamında güçlü bir yapısının bulunduğunu ifade ediyoruz. Bu alandaki kurumlar, güçlü Manavgat, güçlü Türkiye için büyük önem arz etmektedir." dedi.

Manavgat Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Yılmaz da ziyaret için Başkan Boztaş ve heyete teşekkür etti. Yılmaz, Manavgat'ın ve Türkiye'nin yarınları için herkese görevler düştüğünü söyledi.

- Elbistan Pusula, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.elbistanpusula.com/haber/4836578/bassavci-yilmaza-ziyaretler