Paksoy, projelerini açıklıyor: Halkın istediği olacak

31 Mart yerel seçimleri kapsamında seçim çalışmalarına başlayan Millet İttifakı Adayı Abdullah Paksoy, Esnaf ve vatandaşı ziyareti esnasında projelerini açıklamaya başladı. Seçim çalışmalarına “Bereket ve Samimiyet” sloganı ile başlayan Paksoy yaptığı açıklamada: “Projelerimizi hazırlamadan önce vatandaşları dinliyoruz. Bizim istediğimiz projeler değil, vatandaşın istediği projeler yapılacak. Bereket ve Samimiyet sloganımız işte bu yüzden” dedi.

Vatandaş ziyaretleri sırasında projelerini açıklayan Paksoy, ilk projenin Pınarbaşı mesire alanında yapılacak olan Pınarbaşı Nikah Sarayı olduğunu açıkladı.

Nikah Sarayı Projesi için açıklamalarda bulunan Paksoy: “Elbistan’ı özlediği hizmetlerle, gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projeler ile daha yaşanabilir modern bir kent haline getireceğiz. Yaptığımız her işte insanların mutluluğunu, insanları memnun etmeyi düşünüyoruz. Bunun için ekibimizle gece gündüz çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızdan sadece biri olan bu nikah sarayı ile Elbistan modern bir nikah sarayına kavuşacak” dedi.

Projeler kapsamında Halk Süt projesi ile olarak tanıtılan proje ile ilgili açıklamalarda bulunan Paksoy: “Belediyecilik anlayışımız ile sağlıklı nesiller yetiştirmek ve halkımızın en temel tüketim maddelerinden biri olan sütü katkısız, güvenli ve ekonomik olarak tüketebilmesi amacıyla Halk Süt Projemizi faaliyete geçirip, Projemiz ile birlikte Elbistanlı çiftçimizin ürettiği, doğal, sağlıklı, ekonomik sütü halkımız ile buluşturacağız” dedi.

Tamamen tüm halkımızın  kullanımına sunulan olan dev kütüphane projesi hakkında bilgi veren Paksoy: “İçerisinde e-kitap, sesli kitap, cep kütüphanesi, çoklu çalışma salonları ve ayrıca kütüphane oryantasyon eğitimlerinin verileceği, nezih mekanlardan oluşan şehrimize yakışır şekilde dev kütüphane yapacağız” dedi.

Millet İttifakı Adayı Abdullah Paksoy İlçe ekonomisine katkı sunacak projemiz ile Elbistan’ı yeniden inşâ edeceğiz diyerek proje hakkında yaptığı açıklamada: “Teşvik merkezi projemiz ile İlçemize yatırımcılar kazandırarak işsizliği azaltmak için belediyemiz bünyesinde kurulacak yatırım teşvik merkezi ve danışmanlık birimimiz ile organize sanayi ve ticaret odamızında destekleriyle şehrimizde salça, makarna fabrikaları ile mandıra ve paketleme tesislerinin kurulmasının önünü açıp istihdama tam destek vereceğiz” dedi.

- Elbistan Pusula, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.elbistanpusula.com/haber/4840338/paksoy-projelerini-acikliyor-halkin-istedigi-olacak