Elbistan MHP belediye başkan aday adayı Fatih Özcan ile röportaj

İşte röportajımız...

Muhabir: Kısaca sizi tanıyabilir miyiz?

Fatih Özcan: 1971 Elbistan doğumluyum. Çiftçi çocuğu olarak doğmama rağmen uzun yıllardır ticaretle uğraşan ailenin ferdiyim. Yaklaşık yirmi yıldır vergi dairesinde çalışıyorum. Halen Gelir Uzmanı olarak görevime devam ediyorum. Malatya Meslek Yüksek Okulu Muhasebe ve AÖF Adalet Bölümleri ile İşletme Fakültesi Mezunuyum. Evli ve dört çocuk babasıyım. 

Muhabir: Siyasete girme düşüncesi nasıl oluştu? Siyasete girme amacınız nedir?

Fatih Özcan: Sadece Elbistan sevdası ve yaşanan onca olumsuzluk diyebilirim. Hepimiz burada yaşamaya çalıştığımız için Yaşanabilir Elbistan için, partimiz ve davamızı Elbistan sorunlarını çözerek yüceltmek için Elbistan Belediye Başkan aday adayı olmaya karar verdim. 

Muhabir: Neden MHP´yi tercih ettiniz?

Fatih Özcan: Ülkücü olunmaz ülkücü doğulur gerçeğinden yola çıkarak; doğuştan tanıştığımız dava partimiz Milliyetçi Hareket Partisi olduğu ve ülkenin her buhranlıkta kurtarıcı rolü gereği çözüm üretme rolü düştüğü yine MHP dedik.

Muhabir: 

Aday olacağınızı açıkladıktan sonra ne tür tepkiler aldınız?

Fatih Özcan:  Yirmi yılı aşan görev süresinde sergilediğimiz dürüstlük, eşitlik ve adaletli davranış sergisi ve tesis ettiğimiz güven duygusu olumlu tepkiye dönüşmüştür. Çok şükür toplumun itibarını kazanmışız.

Muhabir: 

Seçilmeniz halinde Elbistan ile ilgili projeleriniz neler? Ne tür hizmetler sunacaksınız?

Fatih Özcan: Bunu internet sitemiz, Facebook sayfamız ve genel merkeze sunduğumuz kitapçıkta anlatmaya çalıştım. Ancak özü; kurutulan Ceyhan ve yok edilen Kaynarca, kanser ve türlü hastalıklara neden olan ölümcül hava kirliliği, sosyal imkansızlıklar, imar, altyapı ve çevre düzeni diyebiliriz.

Muhabir: 

Son olarak söylemek istedikleriniz neler?

Biz hayatımızın aile yaşantımızın beş yılını Elbistan’a feda etmeye karar verdik. Yaşanabilir bir elbistan için herşeyden vazgeçmeye hazırız. Yeter artık diyoruz ve bu uğurda yola çıkan arkadaşlarımızın da sonuna kadar arkasında olduğumuzu belirterek, tüm Elbistanlılara saygı ve selamlarımı sunuyorum.

- Elbistan Pusula, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.elbistanpusula.com/haber/4841472/elbistan-mhp-belediye-baskan-aday-adayi-fatih-ozcan-ile-roportaj